MorTilki.Com

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece : Öpüşmeyi Hiç Sevmiyorum!

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece : Öpüşmeyi Hiç Sevmiyorum!

Fox Tv ekranlarında yayımlanan Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterini canlandıran başarılı oyuncu Eda Ece, konuk olduğu bir YouTube kanalında öpüşme sahneleri hakkındaki soruları cevapladı. ”Bir partnere, bir öpüşmeye ihtiyacım yok. Kendi kendime rollerimi sevdiriyorum. Öpüşmeyi sevmiyorum” dedi.

29 yaşındaki başarılı oyuncu Eda Ece, YouTube kanalını üzerinden yayımlanan Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler isimli programa konuk olarak samimi açıklamalarda bulundu. Güler yüzü ve sempatik tavırlarıyla programa renk katan Ece, oynadığı dizideki öpüşme sahneleri hakkında gelen soruları yanıtladı.

Öpüşmeyi ve Aşk Oynamayı Sevmiyorum

Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterini canlandıran ve başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Eda Ece, ”Öpüşme sahneleri hakkında ne düşünüyorsun?” sorusunu cevaplandırdı.

Öpüşmeyi hiç sevmem. Öpüşme sahnesini oynamıyor değilim oynadım. Aşk oynamayı da sevmiyorum. Bir partnere bir öpüşmeye ihtiyacım yok; kendi kendime rollerimi sevdiriyorum. Öpüşmeyi sevmiyorum. Bayram değil seyran değil. Ama bunu söylemek acemilik olur. Bir oyuncu o rol ne gerektiriyorsa orada Eda yok Yıldız var onu yapacaksın. O disiplin ve zekaya sahibim. O yüzden bunun pazarlığına girmiyorum.” dedi.

MorTilki.Com okurlarının bildiği gibi 29 yaşındaki ünlü oyuncu Eda Ece, Anadolu Efes basketbol takımında top koşturan sevgilisi Buğrahan Tuncer ile geçtiğimiz Haziran sonlarında Bodrum tatilinde görüntülenmişti. Ece’nin son yaptığı açıklamasında ”öpüşmeyi hiç sevmem” ifadesi, sevgililisiyle gittiği tatildeki öpüşme görüntülerini akla getirdi. O günlerde henüz iki haftalık ilişkileri olan çift, Bodrum Gündoğan’da dudak dudağa görüntülenmişti.

29 yaşındaki güzel oyuncunun YouTube kanalındaki ”Normalde de mi sevmezsin öpüşmeyi?” sorusuna verdiği ”Hiç sevmem” cevabı akıllarda soru işareti oluşturdu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ