MorTilki.Com

Pınar Deniz, Can Yaman ve İptal Ettiği Dizi Projesi Hakkındaki Suskunluğunu Bozdu

Pınar Deniz, Can Yaman ve İptal Ettiği Dizi Projesi Hakkındaki Suskunluğunu Bozdu

26 yaşındaki başarılı oyuncu Pınar Deniz, davetli olarak katıldığı Atiye dizisinin galasında kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Genç oyuncu, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan; Can Yaman ile birlikle rol alacağı diziden ayrıldığı yönündeki söylentiler hakkında ilk defa konuştu.

Televizyon izleyicilerinin, geride bıraktığımız yıllarda ekrana gelen Vatanım Sensin isimli dizi ile tanıdığı Pınar Deniz, katıldığı etkinlikte basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Atiye dizisinin tanıtımı için düzenlenen programın dikkat çeken isimlerinden birisi de başarılı oyuncu Pınar Deniz oldu. Can Yaman hakkında yöneltilen ilk soruyu “Kendisini tanımıyorum” şeklinde cevaplayan Deniz, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Birçok dizide rol alan Can Yaman, son dönemlerde sergilediği tutumlar ve yaptığı açıklamalarda tepki çekerek gündeme gelmişti. Yaman’ın yeni projesindeki rol arkadaşı Pınar Deniz’in, söz konusu açıklamalar nedeniyle dizide oynamayacağı yönünde söylentiler çıkmıştı. Deniz, suskunluğunu bozdu ve merak edilenler hakkında konuştu.

Pınar Deniz, “Benim için çok önemli bu. Kadına şiddetin, kadının ezildiği bir işin içinde olmak istemiyorum. Ben bu yüzden bu sene birçok işi reddettim. Kendisini tanımıyorum ama o röportaj çok etkili oldu.” ifadelerini kullandı.

Can Yaman‘ın bir kadın hayranın sorusuna “Arka odaya geçelim” şeklinde cevap vermesi ve eski oyuncu arkadaşı hakkındaki “libidosu düşük” açıklamasının ardından Pınar Deniz, 2020 yılında ekrana gelecek “Can Evim” dizinde ünlü oyuncuyla birlikte rol almayı kabul etmemişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ