MorTilki.Com

Beren Saat’in Dergi İçin Verdiği Pozda Tartışma Yaratan Detay

Beren Saat’in Dergi İçin Verdiği Pozda Tartışma Yaratan Detay

Oyuncu Beren Saat, Bades İstanbul dergisi için gelinliği andıran beyaz tül bir elbiseyle yatarak poz verdi. Instagram hesabından fotoğrafı takipçileyle paylaşan ünlü oyuncunun transparan elbisesindeki iç çamaşırı detayı takipçileri arasında tartışma yarattı.

Geçtiğimiz günlerde eşi Kenan Doğulu ile yaşadığı boşanma süreci gündem olan Beren Saat çok konuşulacak bir sosyal medya paylaşımına imza attı. Based İstanbul dergisinin çekimleri için objektif karşısına geçen güzel oyuncu, beyaz tül bir elbiseyle yatarak poz verdi.

İç Çamaşırı Detayı Tartışma Konusu Oldu

Ünlü oyuncunun dergi için verdiği pozda siyah topuklu ayakkabı, siyah diz altı tül çorap ve gelinliği andıran beyaz tül bir elbise giydiği görülüyor. Yere yatarak verdiği bu pozu sosyal medya hesabından paylaşan Saat, hayranları arasında tartışma konusu oldu. Birçok takipçisi Beren Saat’in iç çamaşırı giymediğine dikkat çekerek tepki gösterdi. Diğer yandan bazı takipçileri ise güzel oyuncuya övgü dolu yorumlar yağdırdı.

İşte o  yorumlardan bazıları;

”Şikayet edin bu rezilliği. Resmen bişey yok altında, külot bile giymemiş.”, ”Bu terbiyesiz ve saçma akrobatik harekete sanat gözüyle mi bakıyorsunuz?”, ”Çok saçma bir poz. Dikkat çekme çabaları başka bir şey değil!”, ”Gözlerime inanamıyorum! İç çamaşırsız mı çıktın yoksa?”, ”Çok başarılısın. Hangi kılığa girsen tavan yapıyorsun”, ”Yine mi harikasın sen güzel kadın?”, ”Nasıl bu kadar tatlı olabiliyorsun?”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ