MorTilki.Com

Şeyma Subaşı’nın İtalyan Sevgilisi Tarafından Türk Bir Kızla Aldatıldığı İddia Ediliyor

Şeyma Subaşı’nın İtalyan Sevgilisi Tarafından Türk Bir Kızla Aldatıldığı İddia Ediliyor

Her adımıyla magazin gündemini sarsan isimlerden Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile yollarını ayırdıktan sonra ünlü İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. Subaşı’nın sevgilisi tarafından Türk bir kızla aldatıldığı iddiaları, günün en dikkat çeken magazin haberlerinden oldu.

Sevgilisi DJ Guido Senia ile yazın son günlerinde kısa bir ayrılık yaşayan Şeyma Subaşı, bir süre sonra yeniden barışmıştı. Ünlü ismin Türk bir kadınla Dubai’de aldatıldığı yönündeki söylentiler, gündeme bomba gibi düştü.

Günlük yaşantısına dair görüntüleri sosyal medya hesaplarından sevenleriyle paylaşan Şeyma Subaşı, yeni açtığı Youtube kanalında İtalyan sevgilisiyle ilgili bir video yayınlamıştı.

Söz konusu videoda Guido’ya ilişkilerine dair bazı sorular yönelten Subaşı, kendisi hakkında ne düşündüğünü sorunca, sevgilisi; Şeyma’nın kendisi için ilham kaynağı olduğunu ve çok sevdiğini söylemişti.

Eğlence Kulübünde Türk Bir Kızla Samimi Görüntüleri Ortaya Çıktı

Sosyal mecralarda yayın yapan Magagenius adlı bir sayfanın yaptığı paylaşımda; “Ünlü İtalyan DJ sevgilisi Şeyma’yı Türk bir kızla aldattı” şeklinde bir haber yayınlandı. Guido’nun Dubai‘de bulunan bir eğlence mekanında S.B. isimli Türk bir kadınla samimi şekilde vakit geçirdiği iddia edildi.

Magazin sayfasının yaptığı dikkat çeken haberde, Şeyma Subaşı’nın aldatıldığını öğrendikten sonra DJ Guido Senia ile ayrıldığı söyleniyor.

Çift, geçtiğimiz günlerde bir kozmetik markasının reklam çekimleri için objektiflerin karşısına geçmişti. Çekimler sonra çalıştıkları markanın düzenlediği kutlama etkinliğine katılan Subaşı ve sevgilisi, bu partide çekilen fotoğraflarını Instagram hesaplarında yayınlamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ