MorTilki.Com

Oyuncu Aslı Enver, Hakkında Çıkan Özcan Deniz İddialarını Yanıtladı

Oyuncu Aslı Enver, Hakkında Çıkan Özcan Deniz İddialarını Yanıtladı

Feyza Aktan’la 2018 yılında dünya evine giren şarkıcı Özcan Deniz, geçtiğimiz aylarda ani bir kararla evliliğine son vermişti. Çiftin bu ayrılık kararının, Özcan Deniz’in Aslı Enver’e duyduğu hayranlık nedeniyle alındığı iddia edilmişti. Çıkan bu haberler karşısında sessizliğini bozan Aslı Enver, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla bu dedikodulara tepki gösterdi.

Geçtiğimiz yıl Feyza Aktan ile evlenen şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, Haziran ayında evliliğine noktayı koymuştu. Şarkıcının ani boşanma kararı, magazin gündeminde geniş yankı uyandırmıştı.

2018 yılında evlenen çift, Nisan ayında bir çocuk sahibi olmuş ve aradan bir ay geçtikten sonra anlaşarak evliliklerini bitirme kararı almışlardı.

2. Sayfa isimli magazin programında gündeme gelen bir haberde, çiftin boşanma nedeni olarak şok bir söylenti ortaya çıktı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen haberde; çiftin evliliğin, Özcan Deniz’in eski rol arkadaşı Aslı Enver’e olan hayranlığı nedeniyle bittiği açıklanmıştı.

Deniz’in boşandığı eşinden sürekli Aslı Enver gibi giyinmesini ve saç modelini onun gibi yapmasını istediği için sorunlar çıktığı, çiftin evlilik terapistinden yardım aldığı ancak sorunların çözülmediği için ayrıldıkları belirtildi.

Adının bu tür olaylarla anılmasını istemeyen Aslı Enver, çıkan bu haberler karşısında sessizliğini bozdu. Instagram hesabından bir hikaye yayımlayan Enver, şu ifadeleri kullandı:

Sabahtan beri izlediğim haberlere çok kırgın ve sinirliyim. Üç yıl mesai yaptığım benim açımdan sadece çalışma arkadaşım olan Özcan Deniz’in evliliğini bitirmekle suçlanıyorum. Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı ve olmayacak. Yazık… Çok ayıp… Ne münasebet!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ