MorTilki.Com

Cinsel Saldırı Suçundan Ceza Alan Komedyen Bill Cosby Hapishanede Röportaj Verdi

Cinsel Saldırı Suçundan Ceza Alan Komedyen Bill Cosby Hapishanede Röportaj Verdi

Bir döneme damgasını vuran Cosby Ailesi dizisinin başrolü Bill Cosby, cinsel saldırı suçundan 3 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası almıştı. Geçtiğimiz günlerde hapishanede röportaj veren 82 yaşındaki ünlü komedyen çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Altın Küre ve Emmy ödülleri sahibi 82 yaşındaki Amerikalı ünlü komedyen Bill Cosby, 80’li yıllarda ülkemizde de yayımlanan Cosby Ailesi dizisiyle adını duyurmuş ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Geçtiğimiz yıl ünlü komedyen hakkında şoke eden iddialar ortaya atıldı ve 60’tan fazla kadın, Cosby hakkında cinsel saldırı suçundan dava açtı.

Çıkarıldığı mahkemece suçlu bulunan ünlü oyuncu 3 yıldan 10 yıla kadar hapis cezasına çarptırıldı. 3 yıl cezanın ardından son durumu değerlendirilecek olan Cosby tahliye olabilecek ancak kendisi böyle düşünmüyor. Geçtiğimiz hafta hapishanede röportaj veren Cosby çarpıcı açıklamalarda bulundu. ”Şartlı tahliye için savunma yaptığımda beni duymayacaklar. 8 yıl 9 ay daha cezam kaldı. Bundan daha önce beni tahliye etmeyecekler. Bunların hepsi bir kumpas ve tuzak. Jüri de satın alınmış kişilerden oluşuyordu” dedi.

12 Temmuz 1937 doğumlu olan Amerikalı komedyen cezaevinde mahkumlara öğretmenlik yapıyor. Amerikalı siyahiler için çok endişelendiğini her fırsatta dile getiren Bill Cosby cezaevindeki hücresini evinin çatı katı olarak görüyor.

1960’lı yıllardan beri sanat dünyasında birçok projede yer alan Bill Cosby, 2004 yılında Temple Üniversitesi basketbol koçu Andrea Constand’a cinsel saldırıda bulunmaktan suçlu bulunmuştu. Bu olayın ardından 60’ın üzerinde kadın suç duyurusunda bulunarak ünlü isim hakkında davacı oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ