MorTilki.Com

Moskova Miss Fashion Universe 2019 Güzellik Yarışması’ndan Renkli Kareler

Moskova Miss Fashion Universe 2019 Güzellik Yarışması’ndan Renkli Kareler

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Miss Fashion Universe güzellik yarışması Rusya’nın başkenti Moskova’da yapıldı. Dünyanın çeşitli noktalarından gelen güzeller Vegas City Hall konser salonunda Kainat Tanrıçası ünvanını elde etmek için ter döktü.

2019 Miss Fashion Universe Güzellik Yarışması’nın finali 26 Kasım Salı gecesi Moskova’daki Vegas City Hall konser ve tiyatro salonunda gerçekleşti. Dünyanın dört bir yanından gelen güzeller ”Kainat Tanrıçası” ünvanını kazanmak için podyumda yarıştı.

Güzellik yarışmasına toplamda 20 ülkeden 70’in üzerinde güzel katıldı. Vegas City Hall konser salonunda yapılan yarışmanın final bölümü Yunan konseptinde farklı şov etkinlikleriyle renkli görüntülere sahne oldu.

Fit vücutlarıyla jüriden tam not çalmaya çalışan güzeller yarışmanın finalinde göz doldurdu. Finalde, Afrika’dan güzel Leyane Call Garbey Güneş Tanrıçası seçilirken, İsrail’in güzel temsilcisi Kseniya Mandel ‘Dünya Tanrıçası’ unvanını kazandı. 

Yarışmada güzeller performansını sergilerken aynı zamanda ünlü ses sanatçılarının canlı performanslarına da yer verildi. Ayrıca çeşitli dans grupları Yunan mitolojisi konseptli farklı danslarla göz doldurdu.

Yarışmanın bir parçası olarak bu yıl Fashion Persons 2019 Award ödülü verildi. Kültür, sanat, moda ve şov dünyasının en popüler isimleri Miss Fashion Universe 2019’a katılım gösterdi.

Finalde birinciliği kazanan isimlere tacları takılarak ödülleri takdim edildi.

Foto kaynak : Sputniknews

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ