MorTilki.Com

Sevgilisinden Yeni Ayrılan Oğuzhan Koç, Oyuncu Demet Özdemir İle Birlikte Görüntülendi

Sevgilisinden Yeni Ayrılan Oğuzhan Koç, Oyuncu Demet Özdemir İle Birlikte Görüntülendi

Kısa bir süre önce 5 yıllık sevgilisi Yağmur Tanrısever ile yollarını ayıran Oğuzhan Koç, bir eğlence mekanından oyuncu Demet Özdemir ile birlikte çıkarken, magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalandı.

27 yaşındaki güzel oyuncu Demet Özdemir, Erkenci Kuş dizisindeki rol arkadaşı ve sevgilisi Can Yaman’dan ayrılmıştı.

İddialara göre Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, geride bıraktığımız gece Emirgan’da bulunan bir mekanda birlikte vakit geçirdi. Özdemir’in stil danışmanlığını yapan Rutkay Öziş’te ikiliyle aynı masada bulundu.

TV 100’de yayınlanan Magazin Hattı programında yayınlanan görüntülerde, Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ikilisinin farklı araçlarla mekanı terk ettikleri görüldü.

Aynı Araçta Görüntülendiler

Mekandan ayrı araçla ayrılan Demet Özdemir, kısa bir süre sonra bulunduğu araçtan inerek Oğuzhan Koç’un bulunduğu otomobile bindi. İkili, gecenin sonunda Beykoz’da bulunan Acarkent sitesine birlikte giriş yaptı.

Oyunculuk ve müzisyenlik yapan 34 yaşındaki Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısever ile olan 5 yıllık ilişkisini geçtiğimiz günlerde bitirmişti.

Erkenci Kuş isimli dizisindeki oyunculuk performansıyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan Demet Özdemir, dizide birlikte rol aldığı yakışıklı sevgilisi Can Yaman’dan bir süre önce ayrılmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ