MorTilki.Com

Müge Boz Doğum Yaptı! Ünlü Oyuncu Bebeğinin Cinsiyetini Doğumda Öğrendi

Müge Boz Doğum Yaptı! Ünlü Oyuncu Bebeğinin Cinsiyetini Doğumda Öğrendi

Geride bıraktığımız günlerde verdiği hamilelik pozlarıyla gündeme gelen güzel oyuncu Müge Boz, son günlerde anne olma telaşı yaşıyordu. Hamileliğinin ilk gününden bu yana bebeğinin cinsiyetini öğrenmek istemeyen oyuncu, Beşiktaş’ta bulunan özel bir hastanede bebeğini dünyaya getirdi.

35 yaşındaki sevilen oyuncu Müge Boz, sevgilisi Caner Erdeniz ile Haziran ayında dünya evine girmişti. Düğün sonrası yaptığı bir açıklamayla hamile olduğu haberini sevenleriyle paylaşan oyuncu, heyecanlı bir bekleyişin ardından anne olma sevincini yaşadı.

23 Kasım 2019 tarihinde doğum yapan Müge Boz, adını hamilelikten önce belirledikleri Vina bebeği kucağına aldı. Bebeklerinin cinsiyetini sürpriz bir şekilde öğrenen çiftin Vina ismini koydukları kız bebekleri, 3,5 kilo ve 53 gram olarak sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

Doğumdan önce kontrol için hastaneye giden çift, doktorlarına bebeklerinin cinsiyetini doğumda öğrenmek istediklerini söylemişti. 

Ancak doktorları, bebeğin cinsiyetinin yazılı olduğu bir zarfı annelik heyecanı yaşayan Müge Boz’a vermişti. Bu zarfı hiç açmayan oyuncu, konuk olduğu bir magazin programında bunun nedenlerini açıklamıştı.

“Bebeğin cinsiyetini öğrenme süreci benim çok hoşuma gitti. Çünkü artık bir şeyi bekleme heyecanını yaşayamaz olduk. Her şeye kolay erişiyoruz ben de bu yüzden bebeğin cinsiyetini öğrenmedim. Beklemek daha güzel heyecan verici, doktorumuz bebeğin cinsiyetini yazdı ve bir zarfa koydu. Biz o zarfı hep yanımızda taşıyoruz ama açmıyoruz. Öğrenmek istemedik ikimiz de bu durum hoşumuza gidiyor. Açıkçası son zamanlarda çok tatlı yiyorum, eğer tatlı yiyen erkek çocuk doğruyorsa belki bebeğin cinsiyeti erkektir ama inanın bilmiyoruz cinsiyetini öğrenmedik.”

Müge Boz, hamilelik döneminde yayınlandığı bir video ile bebeklerine koydukları Vina adının hikayesini takipçileriyle paylaşmıştı. İşte o video:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ