MorTilki.Com

Hamdi Alkan’ın Oyuncu Kızı Zeynep Alkan, İstanbul Caddelerinde Keçi Gezdirdi

Hamdi Alkan’ın Oyuncu Kızı Zeynep Alkan, İstanbul Caddelerinde Keçi Gezdirdi

Ünlü oyuncu ve yapımcı Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, İstanbul’un en işlek yerlerinden birisi olan İstiklal Caddesi’inde keçisiyle tur attı. Genç oyuncu, şaşkınlık yaratan bu görüntüleri Instagram hesabında takipçileriyle paylaştı.

Sosyal medya paylaşımlarıyla son dönemde dikkatleri üzerine çeken Zeynep Alkan, takipçilerinin karşısına bu defa farklı bir videoyla çıktı.

Meraklı bakışlar eşliğinde İstanbul caddelerinde keçisiyle dolaşan Zeynep Alkan, yoldan geçen vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Olaya şahit olanlar, 21 yaşındaki genç oyuncunun neden böyle bir şey yaptığına ilk önce anlam veremedi.

Gezdirdiği keçisi ve kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlar, Zeynep Alkan’ın etrafında yoğun bir kalabalık oluşturdu.

Alkan, çevresindeki kalabalığın sorularını yanıtladı. Neden keçiyle gezdiğini soranlara; sosyal bir deney gerçekleştirdiğini söyledi.

Keçiyle gezdiği anlarda insanların bakışlarını ve tepkilerini kayıt altına alan genç oyuncu, o anları sosyal medyada hesabından yayınladı.

Alkan’ın keçi paylaşımı, hayranlarının yoğun bir ilgisiyle karşılaştı. Söz konusu paylaşım, sosyal medyada günün en çok konuşulan görüntüsü haline geldi.

Zeynep Alkan, geçtiğimiz günlerde paylaştığı dans videosuyla gündeme gelmişti. 21 yaşındaki güzel oyuncu bir açıklama yaparak, dans görüntülerini gündeme gelmek için paylaşmadığını söylemişti.

Instagram’da 522 bin takipçisi bulunan Zeynep Alkan, yaptığı paylaşımlarla hayranlarının beğenisini kazanıyor. İşte o paylaşımlardan bazıları…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ