MorTilki.Com

İşte Benim Stilim Yarışmacılarından Nazlıcan Arkan Yoğun Bakıma Kaldırıldı

İşte Benim Stilim Yarışmacılarından Nazlıcan Arkan Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Bir dönem Tv8 ekranlarında yayımlanan moda yarışması İşte Benim Stilim’e katılan ve şarkıcı Ceylan’ın yeğeni olmasıyla bilinen Nazlıcan Arkan yoğun bakıma kaldırıldı. Arkan’ın hastalığını teyzesi şarkıcı Ceylan duyurdu.

2016 yılında Tv8 ekranlarında yayımlanan moda yarışma programı İşte Benim Stilim’in sevilen isimlerinden Nazlıcan Arkan pankreas iltihaplanması ve ciğerlerinin su toplaması nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı. Türkücü Ceylan, Arkan’ın birkaç aydan beri karın ağrısı çektiğini ve şu anda yeğeninin sağlık durumunun kritik olduğunu 2. sayfa isimli programda açıkladı.

Yeğeni İçin Dua İstedi

Sosyal medya hesabından konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Ceylan, yeğeni Nazlıcan Arkan için herkesten dua istedi. ”Yeğenim Nazlıcan Arkan hala yoğun bakımda. Lütfen dua edin. Arayan soran dua eden herkesten Allah razı olsun. Rabbim şafi isminle bütün hastalara şifa versin” ifadelerini kullandı.

Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı

Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında yayımlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına bağlanan Ceylan, yeğeninin durumunun kritik olduğunu anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. 1993 doğumlu Arkan’ın yaklaşık 2 aydır karın ağrısı çektiğini ve annesini üzmek istemediği için sağlık sorunlarından bahsetmediğini dile getirdi. İltihabın vücuda yayılmasıyla birlikte kritik sürece girildiğini söyleyen Ceylan, tüm herkesten dua etmelerini istedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ