MorTilki.Com

Deniz Akkaya, Muz Paylaşımıyla Gündeme Gelen Ömür Gedik’i Eleştirdi

Deniz Akkaya, Muz Paylaşımıyla Gündeme Gelen Ömür Gedik’i Eleştirdi

Tanınmış eski mankenlerden Deniz Akkaya, şarkıcı Ömür Gedik’in olay yaratan muz paylaşımı Instagram hesabından yaptığı bir açıklamayla ağır bir şekilde eleştirdi.

Daha önce sosyal medyada paylaştığı mini şort yorumuyla magazin gündemini uzun süre meşgul eden Ömür Gedik, Twitter hesabından son paylaştığı muz fotoğrafıyla, günün dikkat çeken ismi olmuştu.

Takipçileri şarkıcının bu paylaşıma anlam veremeyerek, hesabının çalındığı bile düşünmüştü. İlerleyen saatlerde benzer bir paylaşım daha yapan Gedik, paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

Ömür Gedik, yaptığı paylaşımın sosyal mecralarda tepki çekmesinin ardından bir açıklama yapmış, vegan beslenmenin sağlığa faydalarına dikkat çekmek için böyle bir görsel kullandığını söylemişti.

Sosyal medyada günün en çok konuşulan konusu haline gelen bu paylaşım, binlerce kullanıcı tarafından gereksiz bulundu ve çok sayıda eleştiri yapıldı.

Bazı ünlü isimler de Gedik’in paylaşımını yayınladıkları mesajlarla eleştirdi. Bu isimlerden en dikkat çeken ise eski manken Deniz Akkaya oldu. Akkaya, çok konuşulan o paylaşımı şu ifadelerle eleştirdi:

“Bu kadıncağızın ‘şort’ çıkışı, ‘bebek emzirme’ üzerine yazılabilecek en aşağılık yazısını okumuş iseniz, şaşırmazsınız bu paylaşıma… geçmişi var abesliğin. Bir de The Game Changers izleyen her Türk erkeğinin bir anda vegan olma sevdası, bu manipülatif bilgiden sonra olması… Adama kalbin duracak desen umuru olmaz, kuş ötmez diyorsun salatalığa talim…”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ