MorTilki.Com

Aleyna Tilki, Bergen Klasiği Olan ”Sen Affetsen Ben Affetmem” Şarkısını Seslendirdi

Aleyna Tilki, Bergen Klasiği Olan ”Sen Affetsen Ben Affetmem” Şarkısını Seslendirdi

Aleyna Tilki, 1989 yılında hayatını kaybeden ünlü şarkıcı Bergen’in Sen Affetsen Ben Affetmem isimli parçasını seslendirdi. 33 yıllık şarkıyı başarıyla yorumlayan Tilki, sosyal medyada beğeni topladı.

Geçtiğimiz haftalarda Amerika’ya yerleşen Aleyna Tilki, sosyal medya üzerinden yaptığı son paylaşımla hayranlarından tam not aldı. 1989 yılında henüz 30 yaşındayken yaşamını yitiren ünlü sanatçı Bergen‘in klasiklerinden olan Sen Affetsen Ben Affetmem isimli parçasını seslendirdi.

Instagram Hesabından Paylaştı

Müzik hayatına genç yaşta adım atan Aleyna Tilki, sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlülerden biri. Son olarak Instagram üzerinden, bir döneme damgasını vuran Bergen klasiğini seslendiren genç şarkıcı hayranlarından binlerce yorum ve sayısız beğeni aldı.

Bergen’in Sen Affetsem Ben Affetmem isimli şarkısını 1986 yılında Emrah, 2011 yılında ise Işın Karaca seslendirmişti.

Amerikalı DJ Diplo ile Birlikte Çalışıyor

Son günlerde sıklıkla Amerika’ya giden Tilki, Amerikalı şarkıcı DJ Diplo ile birlikte çalışarak ses kaydı yapıyor. Genç şarkıcının Warner Music Group ile bir anlaşma yapma hazırlığında. Eğer bu albüm anlaşması sağlanırsa genç şarkıcı tüm dünyaya ismini duyurabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ