MorTilki.Com

Amerikalı Ünlü Fenomen Bella Thorne, Banyo Pozlarını Takipçileriyle Paylaştı

Amerikalı Ünlü Fenomen Bella Thorne, Banyo Pozlarını Takipçileriyle Paylaştı

Oyunculuk, dans ve şarkıcılık gibi farklı alanlarda gösterdiği başarıyla büyük hayran kitlesine ulaşan ABD’li Bella Thorne, sosyal medya hesabında yayınladığı cesur paylaşımlarla gündemden düşmüyor. Ünlü fenomenin Instagram hesabından son paylaştığı üstsüz banyo pozları, magazin gündeminde şok etkisi yarattı.

Genç yaşta şöhretin kapılarını aralayan 22 yaşındaki fenomen, banyo sonrasında çektiği doğal fotoğraflarını hayranlarının beğenisine sundu.

Sosyal medyada milyonlarca kişinin merakla takip ettiği Bella Thorne, Instagram hesabından yayınlandığı yarı çıplak pozuyla 2 milyona yakın beğeni aldı.

Ülkesinin magazin gündeminden adı hiç düşmeyen fenomen, sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra çeşitli mekanlarda düzenlediği çılgın partilerle de sık gündeme geliyor.

Geçtiğimiz günlerde, montaj olduğu ortaya çıkan müstehcen görüntülerle ABD magazin haberlerine konu olan Bella Thorne, her geçen gün gelişen teknolojiden korkmaya başladığını açıklamıştı.

Söz konusu görüntülerin sosyal medyada yayılması üzerine büyük bir üzüntü yaşayan güzel fenomen, açıklama yaparken gözyaşlarına hakim olamamıştı.

Basın mensuplarının yönelttiği soruları yanıtlayan oyuncu, kendisini seven bazı hayranlarının bu görüntüleri gerçek sandığını, insanlardan çok sayıda olumsuz eleştiri aldığını ve bu olaylardan dolayı aşırı derecede yıprandığını açıkladı.

Hayatında gelişen güzel olayların yanı sıra, yaşadığı bütün kötü deneyim ve üzüntüleri de sosyal medyada paylaşan Thorne, Instagram’da 22 milyonluk bir ailesinin olduğunu, onlarla beraber sevinip beraber üzüldüğünü söyledi.

Bella Thorne’nin geçmişte olay yaratan Instagram fotoğrafları:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ