MorTilki.Com

Caitlyn Jenner Avustralya Ormanlarında Bikinili Görüntülendi

Caitlyn Jenner Avustralya Ormanlarında Bikinili Görüntülendi

28 Ekim’de 70. yaş gününü kutlayan Caitlyn Jenner İngiliz ITV kanalında yayımlanan bir yarışma programına katılmak için Avustralya ormanlarına gitti. Ormanda bikinisiyle duş alan ünlü isim objektiflere aldırış etmeden serin suların keyfini çıkardı.

Kylie Jenner ve Kendall Jenner‘ın öz babası, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Robert Kardashian‘ın ise üvey babası olan  Bruce Jenner, yıllar boyunca yaşadığı cinsiyet çatışması sonucu 2015 yılında geçirdiği operasyonlarla kadın olmuş ve Caitlyn Jenner ismini almıştı.

Geçtiğimiz 28 ekim’de 70 yaşına giren ünlü isim İngiliz ITV kanalında yayımlanan Ben Bir Ünlüyüm (I’m a Celebrity) programına yarışmacı olarak katılmayı kabul etti ve Avustralya ormanlarına doğru yola çıktı.

Caitlyn Jenner, yarışmanın formatı gereği helikopterden paraşütle Avustralya yağmur ormanlarına atladı. Son olarak ormanda bikinisiyle görüntülenen ünlü isim ”Hayatımı Bulmak İçin Buradayım” dedi.

Dünyanın en ünlü trans kadınlarından biri olan Caitlyn Jenner 2014 yılında 100 Milyon Dolar serveti olduğunu açıklamıştı. Geçtiğimiz ay 70 yaşına giren Jenner’ın İngiliz ITV kanalıyla yaptığı sözleşmede 640 Bin Dolar alacağı öğrenildi.

Böylesi büyük bir servete sahip olmasına rağmen 640 Bin Dolar karşılığında Ben Bir Ünlüyüm yarışma programında ter dökecek olması ise tepki çekti. Eleştirilere kısaca cevap veren ünlü isim, ”Her şey para değil, hayatımı bulmak için buradayım” dedi.

Avustralya’ya gitmeden önce 70. doğum gününü kutlayan Caitlyn Jenner’ın yaş günü partisine Jenner ve Kardashianlar katıldı.

Kardashian ve Jennerlerin babası olarak bilinen Caitlyn Jenner aynı zamanda eski bir olimpiyat şampiyonu. 1976 Montreal Olimpiyat Oyunları’nda dünya rekoru kırarak altın madalya sahibi oldu.

Ben Bir Ünlüyüm (I’m a Celebrity) programı için Avustralya ormanlarına giden Jenner, 2 parçadan oluşan siyah bikinisiyle duş alırken objektiflere yakalandı. Eski Olimpiyat Şampiyonu programın favori isimlerinden biri olarak gösteriliyor.

Caitlyn Jenner Kimdir?

İlk ismi Bruce Jenner’dır. Amerikan Tv yüzü ve eski bir olimpiyat şampiyonu sporcudur. 28 Ekim 1949 New York doğumludur. 1976 Montreal Olimpiyat Oyunları’nda dünya rekoru kırarak altın madalya ile ödüllendirilmiştir. Toplamda 3 kez evlilik yapmış ve bu evliliklerin her birinden çocukları dünyaya gelmiştir. Chrystie Crownover ile 1972-1981 yılları arasında, Linda Thompson ile 1981-1986 yıllarında ve son olarak Kris Jenner ile 1991-2015 yıllarında evli kalmıştır.

Kylie Jenner, Kendall Jenner, Brody Jenner, Brandon Jenner, Cassandra Marino, Burt Jenner’ın öz babasıdır. Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Robert Kardashian kardeşlerin ise üvey babası olarak bilinir.

Hayatı boyunca cinsiyet çatışması yaşayan Caitlyn Jenner 2015 yılında Kardashian kardeşlerin annesi olan Kris Jenner’dan boşanarak cinsiyet değiştirme ameliyatı olmuştur. Operasyonla kadın olan Bruce Jenner, Caitlyn Marie Jenner ismini almıştır. Kısaca Caitlyn ismiyle bilinir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ