MorTilki.Com

Hazal Kaya Doğum Yaptı! Hazal Kaya ve Ali Atay Çifti Ebeveynlik Sevinci Yaşıyor

Hazal Kaya Doğum Yaptı! Hazal Kaya ve Ali Atay Çifti Ebeveynlik Sevinci Yaşıyor

Geçtiğimiz Şubat ayında meslektaşı Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya anne oldu. Doğumun ardından ebeveynlik sevinci yaşayan ünlü çift, bebeklerine Fikret Ali ismini verdi.

Geçtiğimiz sezon Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği Fox Tv dizisi Bizim Hikaye’de Filiz karakterini canlandıran Hazal Kaya geçtiğimiz Şubat ayında oyuncu Ali Atay ile nikah masasına oturmuştu. Evlilikten kısa süre sonra sosyal medya hesabından hamilelik haberini paylaşan ünlü isim, dün akşam saatlerinde özel bir hastanede doğum yaptı.

Bebeklerine Fikret Ali İsmini Verdiler

Özel bir hastanede doğum yapan Hazal Kaya’nın sağlıklı bir bebek dünyaya getirdiği öğrenildi. Doğumun ardından ebeveynlik sevinci yaşayan çift bebeklerine Fikret Ali ismini verdi.

Geçtiğimiz aylarda hamilelik haberini sosyal medya hesabından duyuran Hazal Kaya, ”Açıklamaktan çok mutluluk duyuyorum ki; evet hamileyim. Bebeğimiz tam 11 haftalık oldu. İlk 2 ay bebek için hassas zamanlar olduğu için hak verirsiniz ki paylaşmak istemedik. Son kontrolümüz çok iyi geçti ve sevinçle mutluluğumuzu paylaşmak istedik. Dün sokakta karşılaştığımız magazin muhabiri arkadaşlarımızın ‘Doğum yaklaşıyor’ demesine cevaben heyecandan verdiğim cevap yanlış anlaşılınca durumu anlatıp paylaşmak istedim. Şimdi çok şükür her şey yolunda, bebek gayet sağlıklı, biz de çok mutluyuz. İlk üç ayı atlattık, devamı daha eğlenceliymiş öyle diyorlar. eminim yollayacağınız güzel enerjilerle daha da güzel geçecek. Teşekkür ederiz.” İfadelerini kullanmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ