MorTilki.Com

Victoria’s Secret Meleği Devon Windsor Milyoner Sevgilisiyle Evlendi

Victoria’s Secret Meleği Devon Windsor Milyoner Sevgilisiyle Evlendi

Victoria’s Secret mankenlerinden 25 yaşındaki Devon Windsor, yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı Avustralyalı milyoner sevgilisi Johnny Dex Barbara ile dünya evine girdi. Karayipler’in St. Barts adasında yapılan düğün töreni 3 gün 3 gece sürdü.

2015 yılında Victoria’s Secret melekleri kadrosuna girmeyi başaran ünlü manken Devon Windsor, Avustralyalı milyoner sevgilisi Johnny Dex Barbara ile yaklaşık 2 yıldır sevgili hayatı yaşıyordu. Hayatlarını birleştirme kararı alan ikili, Karayipler’in St. Barts adasında gerçekleştirilen şaşalı bir düğünle evlendi.

3 gün 3 gece süren dillere destan düğüne Devon Windsor’un Victoria’s Secret meleği olan arkadaşları Shanina Shaik, Olivia Culpo, Nadine Leopold ve oyuncu Cara Santana katıldı. Diğer yandan damat Johnny Dex Barbara’nın ise birçok milyarder arkadaşı düğündeki davetliler arasındaydı.

Kumsalda Evlilik Teklifi

Devon ve Johnny’nin yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadıkları biliniyor. Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Devon’u özel bir uçakla Karayiplere götüren Johnny, kumsala ”Benimle Evlenir misin? (Marry Me?)” yazarak sürpriz bir evlenme teklifi yapmıştı.

St. Barts adasında 3 gün boyunca süren düğünde davetliler eğlencenin sınırlarını zorladı. Devon Windsor’un Victoria’s Secret meleği olan arkadaşları havuz ve deniz partilerinde çılgınca eğlendi.

MorTilki.Com okuyucularının bildiği gibi, düğün davetlileri arasında bulunan Victoria’s Secret Meleği Shanina Shaik geçtiğimiz Temmuz sonunda Victoria’s Secret Fashion Show‘un iptal edildiğini ve bu yıl düzenlenmeyeceğini açıklamıştı.

Dillere destan bir düğünle evlenen Victoria’s Secret Meleği Devon Windsor ve tekstil sektöründe çalışan milyoner kocası Johnny Dex Barbara dünya turuna çıkarak, dünyanın farklı noktalarında balayı geçirecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ