MorTilki.Com

Dünyanın En Kısa Boylu Kadın Ünlüsü Terra Jole 3. Çocuğuna Hamile

Dünyanın En Kısa Boylu Kadın Ünlüsü Terra Jole 3. Çocuğuna Hamile

Dünyanın en kısa boylu Tv ünlüsü olarak bilinen Terra Jole, 3. çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. Little Women : LA dizisinin 1.27 mt. boyundaki ünlü ismi, 21 haftalık hamile olduğunu duyurdu.

2014 yılından bu yana Amerikan Tv kanalını Lifetime’da yayımlanan gerçeklik dizisi Little Women, cüce kadınların yaşamına mercek tutarak, sosyal hayatlarında yaşadıkları sorunlara değiniyor. Dizinin en dikkat çeken ismi ise 1.27 Mt. boyundaki dünyanın en kısa boylu ünlü kadını olarak bilinen Terra Jole.

2 çocuk annesi 39 yaşındaki Terra, geçtiğimiz akşam sürpriz bir açıklama yaparak 3. çocuğuna hamile olduğunu açıkladı.  ”4 yaşındaki kızım Penelope ve 3 yaşındaki oğlum Grayson’a yeni bir kardeş geliyor.” diyerek gebeliğini duyuran ünlü isim ”İlerleyen günlerde göbeğimi saklamak yerine şimdiden açıklamayı daha uygun buldum. Planlanmış bir hamilelik değildi. Şu an 21 haftalık hamileyim. Bu çocuk bizim için bir nimet olacak.” dedi.

Cüce bir kadın olmanın zorluklarına değinen ünlü yıldız, kısa boylu olmak hayattan tamamiyle bağınızı koparmanız gerektiği anlamına gelmiyor dedi ve ”Küçük olmak bazen zor olabilir, ama bizi bugün kim olduğumuza getirdi. Her zaman kolay olmayacak ve her zaman zor da olmayacak ama cüceliği kabullenmeyi çocuklarımıza aşılamak zorundayız.” ifadelerini kullandı.

Terra Jole Kimdir?

Terra Jole Odmark 25 Mayıs 1980 doğumludur. Terra’nın Küçük Ailesi ve Küçük Kadınlar LA gerçeklik dizilerinin yapımcısı ve oyuncusudur. 1.27 mt. boyundaki Jole, dünyanın en kısa boylu Tv yüzü olarak bilinir. 2017 yılında Fierce at Four Foot Two isimli kitabı yazarak piyasaya sürmüştür. Joe Gnoffo ile evlidir ve şu anda 3. çocuğuna hamiledir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ