MorTilki.Com

Avustralyalı Model Erin Langmaid Hamile Olduğunu Banyoda Doğum Yaparken Anladı

Avustralyalı Model Erin Langmaid Hamile Olduğunu Banyoda Doğum Yaparken Anladı

İnanılması güç olay Avustralya’nın Melbourne şehrinde yaşayan 23 yaşındaki ünlü model Erin Langmaid’in başına geldi. Gebeliği boyunca hiçbir belirti olmamasıyla birlikte karnı dahi şişmeyen Langmaid, evinin banyosunda doğururken hamile olduğunu anladı.

Melbourne şehrinde yaşayan 23 yaşındaki Avustralyalı model Erin Langmaid, 9 ay boyunca bebeğini karnında taşımasına rağmen hamile olduğunu bilmiyordu. Hiçbir gebelik belirtisinin gözlemlenmediği hamileliğini, evinin banyosunda doğum yaptığı esnada öğrendi.

Erkek arkadaşı Daniel Carty ile birlikte yaşayan ünlü manken Erin Langmaid, 29 Ekim gecesi bir anda sancıların gelmesiyle birlikte ne olduğuna anlam veremeden banyoya koştu. Bu esnada sevgilisinin durumundan şüphelenen Daniel banyoya girdiğinde gözlerine inanamadı.

Banyoda bir kız bebeği dünyaya getiren ünlü manken ve erkek arkadaşı şoke oldu. Kısa zaman sonra bebeğin nefes almadığını farkeden çift, 000’ı (Türkiye’deki 112) aradı. Sağlık operatörünün telefonda yönlendirmesiyle bebeklerini yaşama döndüren çift, şu anda sürpriz ebevynliğin tadını çıkarıyor.

Doktorlar, her 475 kadından birinin 20. haftaya kadar hamile olduklarını anlamadıklarını söylüyor. Erin gibi 9. aya kadar hamileliğin anlaşılmaması ise çok nadir görülen bir durum. Erin Langmaid’in doktoru, bebeğin plasentasının arkasında büyümüş olduğunu, örtülü hamilelik yaşandığını ve bu sebeple gebeliğin anne tarafından anlaşılamadığını söyledi. Genç anne, hamileliği boyunca yalnızca 3 kilo aldı ve hiçbir gebelik belirtisi yaşamadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ