MorTilki.Com

Rus Sunucu Anfisa Chekhova’nın İç Çamaşırlı Pozları Hayranlarını İkiye Böldü

Rus Sunucu Anfisa Chekhova’nın İç Çamaşırlı Pozları Hayranlarını İkiye Böldü

Sunduğu televizyon programlarıyla ülkesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ünlü Rus televizyoncu Anfisa Chekhova, Instagram hesabından iç çamaşırlı fotoğraflarını paylaştı ve kadın takipçilerine cesur olmaları yönünde çağrıda bulundu.

41 yaşındaki Anfisa Chekhova, olay yaratan o paylaşımlarını; “Dantelli iç çamaşırlarının ortaya çıkardığı güzelliğin gizlenmemesi gerektiği düşünüyorum.” notuyla yayınladı.

Moskova’da yaşayan Rus sunucu, objektiflere verdiği iç çamaşırlı pozlarıyla kadın hayranlarına bazı mesajlar verdi.

Chekhova, kadınların iç çamaşırlarıyla eşsiz bir güzellik yakaladığını, bu güzelliğin gizlenmemesi gerektiğini düşündüğünü belirtti.

Sunduğu televizyon programlarının yanı sıra sinema filmleri ve dizilerde de oyunculuk yapan Anfisa Chekhova, kadınların daha cesur olması gerektiğini savunuyor.

Yaptığı cesur paylaşım ve demeçlerle Rusya’da magazin gündeminden düşmeyen televizyoncu, kıyafetlerinin altına güzel iç çamaşırı giymeyi tercih eden kadınların her alanda daha başarılı olduğunu söyledi.

Anfisa Chekhova’nın Instagram hesabından paylaştığı bu fotoğraflar, kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

Instagram’da 1,5 milyonu aşkın takipçisi bulunan Rus televizyoncunun bu paylaşımı, kadın takipçilerini ikiye böldü.

Chekhova’nın birçok kadın takipçisi gönderiye yorum yaparak fikirlerini belirtti.

Yorum yapan bazı takipçileri Rus televizyoncuyu haklı bularak, bu tür iç çamaşırları giydikleri zaman özgüven eksikliği yaşamadıkları belirtti.

Chekhova’ya bu fikri hakkında tepki gösteren bazı kadınlarsa, başarı ve özgüven gibi konuların giydikleri iç çamaşırlarıyla hiçbir ilgisinin bulunmadığını dile getirdiler.          

İşte Anfisa Chekhova’nın dikkat çeken Instagram paylaşımlarından bazıları…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ