MorTilki.Com

Kim Kardashian: Eşim Kanye West, Açık Giyinmemi Artık İstemiyor

Kim Kardashian: Eşim Kanye West, Açık Giyinmemi Artık İstemiyor

Sıradışı vücut hatlarıyla büyük bir şöhrete kavuşan sosyal medya fenomeni Kim Kardashian, yaptığı son açıklama ile magazin gündeminde. Katıldığı davet ve etkinliklerde giydiği cesur elbiselerle adından sıkça söz ettiren 39 yaşındaki Kardashian, kocası Kanye West’in artık dekolteli açık kıyafetler giymesini istemediğini söyledi.

Son yıllarda kendi imzasını taşıyan markalarla iş dünyasına atılan Kardashian, Amerikalı şarkıcı Kanye West ile evli. Bu evlilikten 4 çocuk dünyaya getiren ünlü isim, yaptığı açıklamayla erkek hayranlarını üzdü.

Bir söyleşi programına katılan Kim Kardashian, özel hayatına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Eşi West’in bu kararına saygı duyduğunu dile getiren Kardashian, dekolteli açık kıyafetler giymeyerek çocukları için daha uygun bir görünüme sahip olacağını belirtti.

Ünlü ismin 42 yaşındaki eşi Kanye West, son dönemlerde inancına daha sık bağlanmış ve her pazar yaşadığı bölgedeki kilisede düzenlenen törenlere katılım göstermeye başlamıştı.

Kim Kardashian, konuk oldu söyleşide eşinin aldığı tüm bu kararların nedeni de açıkladı. West’in “ruhunu iyileştirmek” için böyle bir yaşam tarzına yöneldiğini dile getirdi.

Amerika’da son dönemlerde müzik ve sinema dünyasının tanınan ünlü isimlerden oluşan bir grup, pazar günü kilisede düzenlenen ayinlerde görülüyor. Brad Pitt gibi ünlülerin oluşturduğu bu grubun tek ortak özelliği ise hepsinin 40 yaşının üzerinde olması.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ