MorTilki.Com

Bir Döneme Güzelliği ve Şarkılarıyla Damga Vuran Şarkıcı Nez, Son Haliyle Hayranlarını Şaşırttı

Bir Döneme Güzelliği ve Şarkılarıyla Damga Vuran Şarkıcı Nez, Son Haliyle Hayranlarını Şaşırttı

Şarkıcı Nez, sevgilisiyle birlikte Cihangir’de dolaşırken magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalandı. Hareketli şarkıları ve düzgün fiziğiyle bir dönemin fenomen şarkıcılarından olan Nez, aldığı fazla kilolar ve bakımsız haliyle görüntülendi. Şarkının bu hali hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Köpeklerini gezdirmek için dışarı çıkan Nez ve sevgilisi, karşılarında bir anda basın mensuplarını görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, son dönemde moda alanında tasarımlar yaptığını ve bir yerde sahne aldığını dile getirdi.

Bir zamanlar çıkardığı albümler ve video klipleriyle müzik dünyasını alt üst eden Nez’in aldığı fazla kilolar dikkatlerden kaçmadı.

Dönemin ünlü şarkıcılarından Nez’in son hali, şarkılarıyla büyüyen hayranlarını bir hayli şaşırttı.

Şarkıcı, geçtiğimiz günlerde aldığı ilginç bir kararla gündeme gelmişti. Vefat ettikten sonra bedenini araştırma ve eğitimlerde kullanılması için kadavra olarak bağışladığını söylemişti.

Nez, kendisini gizli bir şekilde takip eden bir kişinin fotoğraflarını çekmesi ve cinsel içerikli mesajlar göndermesi üzerine şikayetçi olmuştu. Şikayetin ardından şahsın tutuklanmasıyla rahat bir nefes aldığını açıklamıştı.

Yaşadığı bu talihsiz olay sonrası bir açıklamada bulunan Nez, bu tür taciz ve tecavüz suçları işleyenlerin ciddi yaptırım ve cezalar alması gerektiğini söylemişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ