MorTilki.Com

Çinli Kadın Doktor Yuan Herong’un Vücudunu Görenler Hayrete Düşüyor

Çinli Kadın Doktor Yuan Herong’un Vücudunu Görenler Hayrete Düşüyor

Çin’in Shandong kentinde başarılı bir doktor olan Yuan Herong, işindeki başarısının yanı sıra vücut geliştirme alanında elde ettiği başarıyla da gündemde. 30 yaşındaki doktorun sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar, görenleri şaşkına çeviriyor.

Yuan Herong, işinden arta kalan zamanlarda kendini spora vererek sıradışı bir görünüme sahip oldu. Çinli doktorun Instagram hesabından paylaştığı kaslı görüntüleri binlerce beğeni alıyor.

Uzun ve tempolu bir egzersiz maratonun ardından vücuduna bambaşka bir görünüm kazandıran Herong, ülkesinde düzenlenen vücut geliştirme yarışmalarında iyi dereceler elde ediyor.

Sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla bazı kesimlerden olumsuz tepkiler alan Çinli kadın doktor, dış görünüşünden memnun ve gayet sağlıklı olduğunu söylüyor.

Sadece 2 yıllık bir çalışma sonucu böyle bir vücuda sahip olmayı başaran Yuan Herong, Çin’in Shandong şehrinde hayatını sürdürüyor ve eyaletin tanınan simalarından.

Uzun süren doktorluk eğitimi sırasında sosyal aktiviteler ve spora vakit bulamayan Herong, tıp eğitimi biter bitmez spor yapmaya başladı.

Bir klinikte iki senedir doktor olarak görev yapan Herong, spora yoga ve pilates yaparak başladı. Bu spor dallarının kaslarını geliştirmek için yetersiz olduğunu fark eden Çinli doktor, vücut geliştirme konusunda uzman bir eğitmenin tavsiyesi üzerine bu alana yöneldiğini belirtti.

Çinli kadın doktor, vücut geliştirme antrenmanlarına ilk başladığı haftalarda inanılmaz zorluklar çektiğini ancak azmi ve hırsıyla bu günlere gelmeyi başardığını söylüyor.

Usta bir eğitmenle çalışarak ülkesindeki vücut geliştirme müsabakalarına katılan 30 yaşındaki Yuan Herong, kısa bir süre çalışmasına rağmen yarışmadan ikincilik ödülüyle ayrılmayı başarmış.

Ailesinin vücut geliştirme konusunda kendisine destek olmadıklarını belirten Herong, tıp alanında kendisini yeterince geliştirdiğine inanıyor.

İşte Yuan Herong’un Instagram hesabında paylaştığı dikkat çeken fotoğraflar…

          

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ