MorTilki.Com

Ünlü Oyuncu Angelina Jolie, Yıllar Sonra Objektiflerin Karşısına Geçerek Cesur Pozlar Verdi

Ünlü Oyuncu Angelina Jolie, Yıllar Sonra Objektiflerin Karşısına Geçerek Cesur Pozlar Verdi

Rol aldığı filmlerdeki usta oyunculuğu ve güzelliğiyle hafızalara kazınan ünlüoyuncu Angelina Jolie, uzun bir aranın ardından yeniden objektiflerin karşısına geçti. Beyaz perdelerin ünlü yıldızı, bir derginin fotoğraf çekimleri için soyundu. Jolie’nin o fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü.

Son günlerde Malefiz 2 film projesiyle gündeme gelen Angelina Jolie, bir süre dinlenmeyi tercih etmiş ve ekranlardan uzun süre ayrı kalmıştı. Suskunluğu bozan tanınmış oyuncu, Harper’s Bazaar isimli dergi için verdiği cesur pozlarla hayranlarının ilgisini yeniden çekmeyi başardı.

Kendisine gelen oyunculuk tekliflerini uzun zamandır geri çeviren ünlü oyuncu, boş kaldığı dönemde kendisini hayır ve yardım işlerine adamıştı. Yıllardır mülteci ve göçmenlerin hak ve özgürlükleri için çaba sarf eden Jolie, bir derginin kapak modelliğine soyundu.

Zor günler geçirdiğini dile getiren Angelina Jolie, geride bıraktığımız yıllarda çok ciddi cilt hastalıkları geçirdiğini ve vücudunun eskisi kadar güzel olmadığını söyledi. Bu söylemlerine rağmen 44 yaşındaki Jolie’nin fotoğrafları medyada büyük ilgi çekti.

Angelina Jolie, kendisine yöneltilen bütün soruları içtenlikle cevapladı. Olaylı bir şekilde ayrıldığı eski eşi Brad Pitt hakkında yöneltilen bir soruya “Brad’i protesto etmek için soyundum.” yanıtını verdi.

Ünlü oyuncu annesini kaybettikten sonra zor günler geçirmiş, belirli aralıklarla meme ve rahim kanseri hastalıklarına yakalanmıştı. Bu zorlu sürecin sonunda Brad Pitt ile yollarını ayırmayı tercih etmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ