MorTilki.Com

80 Yaşındaki Amerikalı Bir Adamla Evlenen Meltem Miraloğlu Çok Mutsuz!

80 Yaşındaki Amerikalı Bir Adamla Evlenen Meltem Miraloğlu Çok Mutsuz!

Bir dönem Atv ekranlarında yayımlanan Hayat Devam Ediyor dizisinin çocuk gelinin Meltem Miraloğlu, geçtiğimiz günlerde 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla evlenmişti. Yapılan eleştirilere cevap veren Miraloğlu, ”Bizimki ilk görüşte aşk” diyerek şaşkınlık yaratmıştı. Son olarak, mutsuzluğu yüzünden okunan hüzünlü bir video paylaşan genç oyuncu takipçilerini korkuttu.

2011 yılında Atv kanalında yayımlanan Hayat Devam Ediyor dizisinde Hayat isimli çocuk gelin karakterini canlandıran Meltem Miraloğlu, geçtiğimiz günlerde beklenmedik şekilde kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı bir adamla evlenerek şaşkınlık yarattı. 80 yaşındaki Patrick ile flaş evlilik yapan Miraloğlu, ”Bizimki ilk görüşte aşk” diyerek eleştirilere yanıt verdi.

Instagram hesabı üzerinden son yaptığı paylaşımda ise takipçilerini korkuttu. Mutsuzluğu adeta yüzünden okunan ağlamaklı haldeki genç oyuncuya yüzlerce yorum yağdı.

32 yaşındaki genç oyuncunun paylaştığı video sonrası, ”Meltemcim çok hüzünlü duruyorsun. Mutlu değilsen dön gel.”, ”Sanki beni buradan kurtarın der gibi bir halin var”, ”Çok güzelsin ama çok mutsuzsun”, ”Hüzünlüsün gözlerindeki ışık bile öyle söylüyor” gibi yüzlerce farklı yorum yapıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ