MorTilki.Com

Instagram Fenomeni Merve Taşkın’dan İlginç Derbi Paylaşımı

Instagram Fenomeni Merve Taşkın’dan İlginç Derbi Paylaşımı

Son dönemde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Merve Taşkın, Instagram hesabında yayınladığı derbi fotoğrafı ile dikkat çekti. Beşiktaş – Galatasaray karşılaşması sonrası taraftarı olduğu Beşiktaş’ın galip gelmesi durumunda amuda kalkıp fotoğraf çekineceğini söyleyen Taşkın, sözünde durdu.

Galatasaraylı genç futbolcu Emre Mor’un kendisine sosyal medyadan gönderdiği mesajları ifşa etmesiyle gündeme bomba gibi düşen Merve Taşkın, tuttuğu futbol takımı için amuda kalkarak poz verdi.

Adı daha önce Adem Ljajic ve Loris Karius gibi ünlü futbolcularla anılan güzel fenomen, sözünü yerine getirmek için bir arkadaşından yardım aldı.

Beşiktaş takımını gönülden destekleyen Taşkın’ın amuda kalkarak verdiği poz, kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

Takipçileri, güzel sosyal medya fenomenin fotoğrafına “Beşiktaş insanı böyle tepe takla eder”, “Yüreğin ağzına gelmiş abla” şeklinde ilginç yorumlar yaptı.

Merve Taşkın, çok konuşulan o fotoğrafına “Beşiktaş 1-0 kazanırsa amuda kalkarım demiştim sözümde durdum ama en fazla bu kadar oluyor.” notunu ekledi.

Sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan 21 yaşındaki sosyal medya fenomeni, daha önce de böyle iddialarda bulunmuştu. 2017 yılındaki Beşiktaş – Porto maçını, tuttuğu takımın kazanması durumunda göğsüne Beşiktaş yazarak paylaşacağı sözünü vermişti.

Sözünde durarak söz konusu fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşan Merve Taşkın, o dönem sosyal medyada adından sıkça söz ettirmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ