MorTilki.Com

Türk Ünlülerin Şaşırtan Gerçek Meslekleri

Türk Ünlülerin Şaşırtan Gerçek Meslekleri

Sinema, müzik ve Tv dünyasından tanıdığımız çoğu ünlünün hiç bilmediğiniz, arka planda kalan asıl meslekleri var. Kimi arkeolog, kimi tezgahtar… Türk ünlülerin şaşırtan gerçek mesleklerini içeren bir liste hazırladık.

Necati Şaşmaz – Turizmci

Tam ismi Muhammed Necati Şaşmaz olan Kurtlar Vadisi’nin Polat’ı 47 yaşında. Elazığ Harput doğumlu Şaşmaz’ın asıl mesleği turizmci.

Deniz Seki – Güzellik Uzmanı

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Deniz Seki, 49 yaşında. 2006 yılında Dünyayı Kurtaran Adam’on Oğlu filminde de rol alan ünlü ismin gerçek mesleği güzellik uzmanı.

Rafet El Roman – Müezzin

Gerçek ismi Rafet Yaşdut olan Türk popunun beğenilen usta yorumcusu Rafet El Roman 51 yaşında. Güçlü sesiyle bilinen ünlü isim aynı zamanda başarılı bir söz yazarı. Gerçek mesleği ise müezzinlik.

Beren Saat – İşletmeci

Dizi sektörünün aranan isimlerinden Beren Saat 35 yaşında. Dizi oyunculuğunun yanı sıra birçok yerli filmde de başarıyla rol aldı. Ankaralı ünlü oyuncunun gerçek mesleği işletmeci.

Aras Bulut İynemli – Uçak Mühendisi

Genç yaşta şöhret basamaklarını hızla tırmanan başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli, 25 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu. Birçok dizi ve filmde rol alan İynemli’nin asıl mesleği uçak mühendisi.

Candan Erçetin – Müzik öğretmeni ve Arkeolog

56 yaşındaki Candan Erçetin Kırklareli doğumlu. Yaşamı ve insan hayatını şarkılarının öbeğine alan ünlü isim yirmi yılı aşkın sanat hayatında onlarca traj albüm yaptı. Erçetin, aynı zamanda başarılı bir müzik öğretmeni ve çoğu kişi tarafından bilinmese de o bir arkeolog.

Can Yaman – Avukat

8 Kasım 1989 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu Can Yaman’ı birçok romantik komedi dizisinden tanıyoruz. Yaman, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2012 yılında mezun oldu ve gerçek mesleği avukat.

Hande Yener – Tezgahtar

Tam ismi Makbule Hande Yener olan ses sanatçısı 46 yaşında. 2000’li yılların başından bu yana Türk pop müziğinde başarılı albümlere imza atan Yener’in asıl mesleği ise garsonluk.

Levet Ülgen – Fizikçi

Sinema ve Tv dizilerinin başarılı ismi Ömer Levent Ülgen 57 yaşında. Aynı zamanda usta bir tiyatro oyuncusu olan Ülgen’in asıl mesleği fizikçi.

Nur Fettahoğlu – Bankacı

Aşk-ı Memnun dizisinin Peyker’i, Muhteşem Yüzyıl’ın Mahi Devran Sultan’ı Asiye Nur Fettahoğlu 12 Kasım 1980 doğumlu. Yerli film ve dizilerde sergilediği başarılı oyunculuk performanslarıyla adından söz ettiren Fettahoğlu’nun asıl mesleği bankacı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ