MorTilki.Com

Oje Seçme Rehberi – Hangi Ten Rengine Hangi Oje Rengi Uyumludur?

Oje Seçme Rehberi – Hangi Ten Rengine Hangi Oje Rengi Uyumludur?

Kullanılan ojenin rengi, ellerin görünüşünü büyük ölçüde değiştirmektedir. Güzel görünen ellere sahip olmak için ten rengi ile oje rengi uyum içerisinde olması gerekir. Bazı oje renkleri buğday tenli kadınlar için güzel bir görüntü yaratırken, bazı oje renkleri de açık ten rengine sahip kadınlarda güzel görünmeyen bir el görünümüne neden olabilir. Peki, hangi cilt tonu için hangi renk oje seçilmeli? Bu konu hakkında size ilham olacağını düşündüğümüz ten rengine göre oje renkleri…

Kumral Ten İle Uyumlu Oje Renkleri

Kumral tenli kadınlar; mavi tonları, koyu bordo, pembe tonları, şarap gibi renk tonları bulunan ojeleri seçebilir. Belirtilen oje renkleri ellerinizin daha genç ve güzel bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Açık Ten İle Uyumlu Oje Renkleri

Eğer açık renkli bir cilt tonuna sahipseniz, oje seçimi yaparken; pastel, kırmızı, koyu mavi, mor ve şeftali renk tonlarını seçebilirsiniz. Bu renk tonları ten renginiz ile uyumlu olduğu için elleriniz her zaman olduğundan daha güzel görünecektir.

Koyu Ten (bronz) İle Uyumlu Oje Renkleri

Bronz olarak da tabir edilen koyu ten rengine sahip olan kadınlar, haşhaş mavisi, fuşya, kırmızı ve turuncu renk tonlarına sahip oje seçmelidir. Bu renk seçimi sayesinde yaz bronzluğu görüntüsü ortaya çıkacaktır. Bu renk tonları dışında yılın trend renklerinden birisi olan neon rengi de koyu ten rengi ile harika bir uyum sağlamaktadır.

Buğday Ten İle Uyumlu Oje Renkleri

Buğday renk tonunda sahip kadınlar oje rengi seçimi yaparken, kahve ve altın renk tonları dışındaki bütün renk tonlarını seçebilir. Söylenen iki rengin tonları dışındaki bütün oje renkleri ten renginiz ile uyum sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ