MorTilki.Com

Tırnak Beyazlatıcı Kalem Nasıl Kullanılır? Beyaz Tırnak Kalemi ile French Manikür Görünümü

Tırnak Beyazlatıcı Kalem Nasıl Kullanılır? Beyaz Tırnak Kalemi ile French Manikür Görünümü

French manikürü evde yapmak maharet isteyen bir iş. Güzellik salonlarında ise maddi külfeti var. Ayrıca, oldukça zaman alıcı bir uygulama. Diğer yandan, sararan tırnaklar çoğumuzun ortak sorunu. Neyse ki, bu işin bir kolayı var. Beyaz tırnak kalemleri, tırnak sararmasını geçici de olsa gidermenin ve french görünümü oluşturmanın en kolay ve ucuz yolu.

Daha düşük maliyet ve daha az zaman harcayarak french manikürün çekici görünümünü tırnaklarınıza yansıtmaya ne dersiniz? Tırnak beyazlatıcı kalemler, evde manikür yapmak için en ideal ürünlerden biri. Üstelik, klasik french manikürden daha doğal ve güzel görünüyor.

Tırnak beyazlatıcı kalemler, sararmış tırnaklara da çözüm oluyor ancak ne yazık ki, sizin de tahmin edeceğiniz üzere sınırlı bir süre etkisi var. Kalemin tırnaklarınızdan çıkmasıyla birlikte eski sarımsı tırnaklarla baş başa kalmanız muhtemel. Bu sebeple, tırnaklarınızdaki sarılığı gidermek için daha etkili ve kalıcı çözümleri denemeniz faydanıza olacaktır. Çözüm önerileri için sararan tırnaklar nasıl beyazlatılır? Başlıklı daha önce yazdığımız konuya göz atabilirsiniz.

Beyaz tırnak kalemlerini kullanmak oldukça kolay. Tek ihtiyacınız olan şey, bir adet tırnak kalemi ve uzamış tırnaklarınız! Sonrasında parlatıcı oje sürerek daha çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Beyazlatıcı kalemler, tırnağın uzamış kısımlarının içine (altına) uygulanır. Bu nedenle, uygulamaya başlamadan önce tırnaklarınızın temiz olduğundan emin olun.

Kalemi direkt olarak tırnağınızın alt kısmına sürerek kullanabilirsiniz ancak daha doğal bir beyazlık tonu vermek için kalemin ucunu suya batırmanızda fayda var. Dilerseniz ayak tırnaklarınızda da kullanarak french manikür görünümü elde edebilirsiniz. Son olarak, tırnaklarınızın üzerine parlatıcı oje (cila) sürün ve hepsi bu kadar!

Beyaz tırnak kalemlerinin en büyük dezavantajı hemen çıkıyor olması. Çoğu marka 4 ila 7 gün arasında kalıcı olduğunu iddia ediyor ancak bunların pazarlama stratejisi olduğunu söylemeliyim. Özellikle ellerinizi sıkça yıkayan biriyseniz kalemin oluşturduğu beyazlık etkisi kalıcı olmayacaktır. Çantanızda bu kalemlerden bir tane bulundurarak her ihtiyaç duyduğunuzda rötuş yapabilir ve bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Beyaz tırnak kalemleri markasına göre 10 ila 80 lira arasında değişken bir fiyat aralığında satılıyor. Bir kere satın aldığınızda epey uzunca bir süre kullanacaksınız. Bu nedenle, kullanım süresiyle değerlendirdiğimizde fiyatları oldukça makul diyebilirim.

Sonuç olarak, tırnak beyazlatıcı kalemleri ojeden sararan tırnaklarınızı beyazlatmak ve doğal bir french görünümü elde etmek için kullanabilirsiniz. Kullanımı kolaydır ve fazla zaman almaz. Tırnağınızdan çıkarmak istediğinizde ise su ve sabunla yıkayıp tırnak altlarını nazikçe fırçalamanız yeterli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ