MorTilki.Com

2020’nin En Etkili Yaşlanma Karşıtı Ürünleri ve Krem-Serum Tavsiyeleri

2020’nin En Etkili Yaşlanma Karşıtı Ürünleri ve Krem-Serum Tavsiyeleri

Yıllar ilerledikçe vücudun kolajen üretim seviyesi düşeşe geçer ve 25 yaşından sonra ciltte gözle görülür değişikler oluşmaya başlar. Belirli bir yaştan sonra cildin elastikiyetini kaybetmesiyle meydana gelen çizgi ve kırışıklıklar, yaşlanma karşıtı serum veya kremlerle geciktirilebiliyor. 2020’de kadınlar tarafından en çok tercih edilen ve tavsiye edilen bu ürünleri sizler için bir araya getirdik.

Birçok kadın, cildin canlılığını ve parlaklığını kaybettiği 30’lu yaş dönemlerinde endişe duymaya başlamaktadır. Bu belirtiler, gerekli önler alınmadığı taktirde 40’lı yaşlarda iyice kendini gösterir ve cildin yaşlı görünmesi kaçınılmaz hale gelir. Cildin neye ihtiyacı olduğunun bilincinde olarak ve doğru ürün kullanımıyla alın – göz etrafındaki çizgi ve kırışıklıkların belirginleşmesini engelleyebilir, yüzünüzün daha uzun süre genç görünmesine katkı sağlayabilirsiniz.

1 – Benefiance WrinkleResist24 Night Cream – Shiseido

Kullananların arasında ünlü isimlerin de bulunduğu bu gece kremi, ciltte belirli bir yaştan sonra baş gösteren can sıkıcı kırışık ve çizgilerin azalmasında etkilidir. Cildin ihtiyaç duyduğu E vitamini içerir ve kolajen liflerinin yeniden harekete geçmesini destekler. Belirli bir süre düzenli şekilde kullanıldıktan sonra cilt yeniden nem kazanarak dolgun, esnek ve yumuşak bir hale gelir.

2 – Youth Activating Melon Serum – Meaningful Beauty

Dünya nadir olarak bulunan bir kavun türünün özlerinden elde edilen Youth Activating Melon Serum, yaşlanma belirtileriyle savaşan özel bir formüle sahiptir. Ünlü model Cindy Crawford’un kurduğu şirket tarafından geliştirilen serum, günde iki defa kullanımla ciltte kısa sürede hissedilebilir olumlu değişimler sağlamaktadır.

3 – OR Rouge Face Cream – Yves-Saint Laurent

Fas’ın yüksek dağlarında yetişen ve az bulunan bir bitki olan safran çiçeğinin özlerinden üretilir. Uzmanların yakın bir tarihte keşfettiği bu çiçek, yapılan araştırmalar sonucu ciltte bulunan kırışıklık ve çizgilerin giderilmesinde güçlü bir etkiye sahip olduğu kanıtlanmıştır. Yaygın olarak karşılaşılan sarkma, kızarıklık, çizgi, gözenek tıkanması gibi yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır.

4 – Quench Hydrating Face Serum – Kate Somerville

Cilde inanılmaz bir parıltı veren ve nem hapsedici özelliği bulunan Quench Nemlendirici Yüz Serumu, kuru cilt tipleri için özel olarak üretilmiştir. Cilt hücrelerinin nemi tutmasını sağlayarak cildin taze, sağlıklı ve genç bir yapıya gelmesine katkıda bulunur.

5 – Charlotte’s Magic Cream – Charlotte Tilbury 

40’lı yaşlarda olmalarında rağmen henüz podyumlarda boy gösteren modellerin kullandığı ve tavsiye ettiği Charlotte’s Magic Cream, kolajen desteği sayesinde cildi sıkılaştırır ve dinç bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda cildin nem ihtiyacını karşılayarak dolgun görünmesini sağlar.

6 – Micro-Sculpting Cream – Olay Regenerist

Diğer ürünlere göre daha uygun bir fiyat etiketine sahip olan Micro-Sculpting krem, bütçe dostu olmasının yanı sıra kısa süre kullanımla bile yüzdeki kırışıklık ve ince çizgilerde azalma sağlamaktadır. 50 milyondan fazla kadın tarafından alınmış ve kullananlar tarafından önerilmektedir. Özel formülü sayesinde cilde yumuşaklık kazandırır ve dolgun gösterir.

MorTilki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ