MorTilki.Com

Yatak Odasında Bulundurulmaması Gerek 5 Şey

Yatak Odasında Bulundurulmaması Gerek 5 Şey

Yatak odalarında olmaması gerek bazı şeyler bulunmaktadır ve bu konu çoğu kişi tarafından bilinmemektedir. Evlerin önemli bir noktası olan yatak odalarınını daha kullanışlı bir hale getirmek için uzmanların bazı tavsiyeleri bulunuyor. Yatak odasında olmaması gereken şeylere ve nedenlerine göz atmakta fayda var.

Yatak Odası ve Canlı Çiçekler

Çiçek birçok insanın evlerinin çeşitli yerlerinde bulunur. Fakat yatak odasında çiçek bulundurulması iyi bir fikir değildir. Çiçeklerin odada bulunan oksijeni azalttığı ise gerçek değildir.

Çiçekler ortamda bulunan tozu tuttukları için alerjisi olan kişiler için sorun yaratabilir. Yatak odaları genellikle az ışık aldığı için çiçekler solabilir. Bu nedenlerden dolayı yatak odalarında çiçek bulundurulmaması gerekir.

Yatak Odasında Televizyon ve İnternet Bağlantısı

Çoğu insan yatarak televizyon izlemekten hoşlanır ancak, televizyon gibi elektronik aletlerin yatak odasında bulundurulması yanlış bir davranıştır.

Televizyon ve internet cihazları gibi aletler zararlı radyasyonlar yaymaktadır. Bunun sonucunda insanlar uyurken radyasyona maruz kalabilir.

Ayna ve Yatak Odası

Yatak odalarında bulunan büyük ve geniş aynalar enerjiyi yansıtmaktadır. Enerjiniz ayna ve sizin aranızda gidip gelmektedir. Güne yorgun bir şekilde, düşük enerjili başlamamak için aynayı başka bir odaya koymayı deneyebilirsiniz.

Eğer köklü bir değişim yapmak mümkün değilse, aynayı yatak odasının farklı bir bölgesine koyarak uyku sırasında üzerinize yansımasını engellemeniz gerekir.

Yatak Odasında Kullanılan Canlı Renkler

Yatak odasında olmaması gereken şeyler arasında canlı renk tonları da bulunur. Kırmızı, turuncu ve sarı gibi renklerin kıskançlık ve güvensizliğe teşvik ettiği söylenmektedir. Çiftlerin yatak odalarında isteyeceği son şey de bunlardır. Bu renkler tutkuyu temsil etse de olumsuz yönleri daha ağır basmaktadır. Bu nedenlerden dolayı yatak odalarında daha açık renkler kullanılması tavsiye edilir.

Yatak Odasında Dağınık Dolap

Yatak odasında bulunan dağınık dolapları görmezden gelmek için kapaklarını kapatsanız dahi, karmaşık bir dolap insan enerjisi ve psikolojiyi olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Bu nedenlerden dolayı yatak odanızdaki dolaplar derli toplu olmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ