MorTilki.Com

Kullanışlı ve Evinize Şıklık Katacak Dekorasyon Önerileri

Kullanışlı ve Evinize Şıklık Katacak Dekorasyon Önerileri

Evinizin çeşitli köşelerine farklı bir hava katacak yaratıcı ve şık dekorasyon fikirleri hazırladık. Çeşitli alanlara uygulanacak ufak dokunuşlar ile eviniz daha dikkat çekici bir hal alacak. Evinizin bir köşesinde çürümeye bırakılmış malzemeler ile yapacağınız bu dekoratif eşyalar, evinize gelen misafirlerinizin oldukça beğenesini kazanacak.

Eski Ampülleri Vazo Olarak Kullanın

Son yıllarda artık pek kullanılmayan ampülleri dekoratif bir vazo olarak kullanabilirsiniz. Bunu yapmak ise oldukça kolay. Ampülün altında yer alan siyah noktayı sert bir cisim yardımı ile kırın ve içerisindeki şeridi ampülden ayırın. İçi boşalan ampül artık evinizin bir köşesi için şık bir vazo haline geldi.

 

Eski Dergileriniz Tabure Olsun

Evinizin bir köşesinde çürümeye bırakılmış dergileriniz ile tabure yapmaya ne dersiniz? Eski dergileri oldukça dekoratif bir tabure haline getirebilirsiniz. İhtiyacınız olan dergilere ek olarak bir yastık ve iki tane kemer. Dergileri üst üste dizdikten sonra üzerine yastığı yerleştirin ve kemer ile sıkarak sabitleyin.

 

Eski Kitapları Raf Olarak Değerlendirin

Evinizin bir köşesinde öylece duran, deri kaplı ve desenli kitapları seçin. Kitabı delme işlemi uyguladıktan sonra, üst ve alt taraflarından menteşe yardımı ile duvara sabitleyin. Kullanışlı ve dekoratif bir raf sisteminiz oldu.

PVC Borular ile Ayakkabı Rafı

Yüksek fiyatlara ayakkabı rafı almak yerine, PVC borulardan oluşan bir ayakkabı rafı yapabilirsiniz. Eşit şekilde kestiğiniz PVC boruları yapıştırarak duvarda durmasını istediğiniz yere sabitleyin. Dilerseniz PVC boruları farklı renklere boyayabilirsiniz. Eviniz için şık ve kullanışlı bir aksesuarınız daha oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ