MorTilki.Com

Eviniz İçin En İyi Dekoratif Duvar Mum Aplik Modelleri

Eviniz İçin En İyi Dekoratif Duvar Mum Aplik Modelleri

Duvar mumlukları söz konusu olduğunda ne düşündüğünüzü biliyoruz. Duvar mum aplikleri, büyükannenizin oturma odasında onlarca yıldır asılı kalan kararmış pirinç parçalarıdır. Neden onları evinizde isteyesiniz ki? İster inanın ister inanmayın, duvar mum aplikleri içinde gerçekten harika seçenekler var! Onları şöminenin üstüne asmak ya da tablolarınızın olduğu duvara dahil etmek, evde farklı ve sanatsal bir hava estirir. Bu nadide parçaları dekorasyonunuza dahil etmeniz için size ilham olabilecek aşağıdaki örnek modellerimize göz atın…

Herkes bir duvarı dolduran güneş modelli bir aynayı sever. Bu aynayı dekoratif mumluk ile birleştirmek ise akıllıca bir fikirdir. Aynadan yansıyan mum ışığı odanıza harika bir hava katacaktır.

Sade ve şık. Bebek mavisi rengindeki bu güzel mum duvar apliğini erkek çocuğunuzun odasına asabilirsiniz. Diğer mavi eşyalarla tam uyum sağlayacağına eminim.

Eğer minimalist dekordan hoşlanan biriyseniz bu mum aplikler tam size göre. Doldurmak istediğiniz boş duvar alanı hangi odada olursa olsun, bu güzel nostaljik parçalarla duvarınızı dekore edebilirsiniz. Bu modeli çok sade bulduysanız da sayfayı aşağıya kaydırmaya devam edin…

Duvar mum aplikleri her zaman küçük olmak zorunda değildir. Birkaç parçadan oluşan büyük parçalar halinde takım olarakta satılıyor. Bu harika parçalardan bir tane edinip şöminenizin üzerine asmayı deneyin.

Özellikle bohem dekor tarzına sahip bir eviniz varsa bu apliklerin bir çiftine sahip olmak isteyebilirsiniz. Yeni nesil aplik modellerinden zevkinize göre seçerek, vintage olarak bilinen geçmişin modasını ve günümüz şıklığını odalarınıza yansıtabilirsiniz.

Duvar mumluklarının en güzel yanı, orta çağ görünümünü günümüz modern evlerle birlikte harmanlıyor olması. Geçmiş ve şimdinin modasının birlikte kombinlenmesi evlere sanatsal bir görünüm kazandırıyor.

Bir sanat eserini duvarınıza asmak ile mum aplikler arasında kararsız kalıyorsanız bu ikileme girmenize aslında hiç gerek yok. Çünkü büyük boydaki mum aplikler, geniş duvarlara zaten istediğiniz sanatsal güzelliği yansıtacaktır. Özellikle çiftlik ve dağ evlerinin duvarlarında büyük mum apliklerin şık duracağı kanaatindeyim.

Çalışma odanızın ya da yemek odanızın duvarında böyle bir ağaç dekorlu mum aplik olduğunu hayal edin. Sizce de harika bir görsel şölen olmaz mı?

Günümüzdeki mum aplikler aydınlatmadan çok dekor amaçlı kullanılıyor. Bu yüzden mum apliklerin metal olmasına gerek yok. Sade ve şık tasarımlı ahşap mumlukları evinizin her odasında kullanabilirsiniz. Tabii mumları yakmadığınız sürece. 🙂

Yukarıda 10 farklı duvar mum apliği modelini paylaştık ve bu dekoratif ürünler hakkında çeşitli önerilerde bulunduk. Ayrıca, aşağıdaki galeriye çok daha fazla, modern tarzdaki çağdaş tasarımlı örnek fotoğraflar ekledik. İlham olması açısında bu galeriye de göz gezdirmenizde fayda var. Hoşça ve bizi takipte kalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ